KULLANIM KOŞULLARI

Kullanım Koşulları

Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı SİNTER SOKET´ya (Bu metinde "SİNTER SOKET" olarak kullanılacaktır) aittir.

SİNTER SOKET internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, SİNTER SOKET ’in yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz. Site kullanıcısı SİNTER SOKET internet sitesinde yer alan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini sintersoket.istekobi.com internet sitesine bağlı kaldığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir. sintersoket.istekobi.com internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir.

SİNTER SOKET internet sitesini ziyaret eden ve SİNTER SOKET sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını´nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.
©2020 - SİNTER SOKET. Tüm Hakları Saklıdır. TTKobi Hazır Web Sitesi